نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

ساعت موادو

داستان برند ساعت موادو (Movado) از سال 1881 آغاز شد ، زمانی که یک کارآفرین 19 ساله به نام آشیل دیتسهایم کارگاه کوچکی را در سوئیس افتتاح کرد. در سال 1905 ، او تصمیم گرفت نام شرکت را از LAI Ditescheim & Freres SA به Movado با تلفظ راحت تری تغییر دهد.

موادو به زبان اسپرانتو مخفف “همیشه در حرکت” است. مشخص است که آقای دیتسهایم دقیقاً می دانست که شرکتش در طول زمان چگونه تکامل می یابد. تا به امروز ، برند موادو “بیش از 100 حق ثبت اختراع و 200 جایزه بین المللی برای طراحی ساعت و کمک به فناوری های مربوط به زمان” دارد. مشهورترین آنها موزه ساعت موادو یا Movado Watch Museum است.

ساعت موادو ساخت کجاست؟

از آنجا که برند موادو یک گروه بین المللی متشکل از مارک های مختلف مد است، مسئله مکانهای تولید ساعت های Movado مطرح می شود.

بیشتر ساعت های موادو دارای برچسب Swiss Made (ساخت سوئیس) هستند. این بدان معنی است که موتور آنها سوئیسی است و حداقل 60٪ از هزینه های تولید آن از سوئیس تامین می شود و آخرین بازرسی تولید آن در سوئیس انجام شده است.

درست است که موتور آن سوئیسی است اما تولید نهایی آن در چین اتفاق می افتد. دلیل این استراتژی کاهش هزینه های ساخت است.

قیمت ساعت موادو

ساعت موادو علی رغم اینکه کیفیت بسیار مناسب ساخت و بدنه ای که دارند، با اصالت های کپی در گالری ساعت همتی عرضه می شوند. مدل هایی که در حال حاضر (خرداد 1400) در گالری ساعت همتی موجود است در انواع مردانه و زنانه و با قیمتی معادل 650 هزار تومان است که با گارانتی 12 ماهه گالری همتی به شما مشتریان عزیز تقدیم می شود.

آپدیت : مهر 1400

October 2021