عمومی

نحوه تمیز کردن بند ساعت لاستیکی لکه دار

تمیز کردن بند ساعت لاستیکی شما نباید سخت باشد یا برای ظاهر ساعت مضر باشد.

۵ مرحله ای که باید برای تمیز کردن بند لاستیکی لکه دار دنبال کنید:

مراقب هرگونه آلرژی یا حساسیت پوستی باشید
از الکل مالشی استفاده کنید
از استون استفاده کنید
از مسواک نرم و جوش شیرین استفاده کنید
توجه داشته باشید که آیا ارزش این را دارد که بند ساعت خود را با هم عوض کنید
بند های ساعت بدون شک بصری ترین قسمت های یک ساعت هستند. شما دارای سبک، شخصیت و رنگ هستید – همه در یک بند! زمانی که کثیفی و لکه‌ها مانع طراحی ساعت می‌شوند، می‌تواند مشکل ساز شود، بنابراین مهم است که بدانید چگونه یک بند ساعت لاستیکی لکه‌دار را به طور موثر تمیز کنید.

مواد آلی اغلب می توانند به لاستیک بچسبند که در طول زمان باعث ساییدگی و لکه می شود و شکاف های داخل نوارهای لاستیکی بسیار آسیب پذیر هستند. در مورد آن فکر کنید – اگر ساعت خود را هر روز بپوشید، ساعت شما دائماً در معرض عرق و روغن است. این می تواند منجر به اکسید شدن و رنگ زدایی شود و طراحی ساعت شما را خراب کند.

بند ساعت تمیز
مراقب هرگونه آلرژی یا حساسیت پوستی باشید
قرار گرفتن بند ساعت روی بدنه به این معنی است که باید در مورد محصولاتی که استفاده می کنید بسیار مراقب باشید. مهمتر از همه، نمی خواهید این محصولات به پوست شما آسیب برسانند. حتماً مواد تشکیل دهنده محصولاتی که استفاده می کنید بررسی کنید تا از هرگونه واکنش آلرژیک جلوگیری کنید.

گزینه ۱: از الکل مالشی استفاده کنید

یک پارچه میکروفیبر پیدا کنید و مقدار کمی الکل مالشی روی ناحیه لکه دار یا مشخص شده بمالید. از حرکات دایره ای در اطراف ناحیه آسیب دیده استفاده کنید تا زمانی که آلودگی و کثیفی از بین برود. استفاده از الکل مالشی عالی است زیرا قسمت بالایی بند ساعت را ضدعفونی کرده و از بین می برد.

اگر شروع به مشاهده ترک‌هایی در بند ساعت کردید، به خاطر داشته باشید که این نشانه‌ای است که ممکن است ارزش خرید کامل یک ساعت جدید را داشته باشد.

گزینه ۲: استون

بهتر است از استون برای پاکسازی های عمیق به ندرت استفاده کنید، زیرا بسیار قوی تر از الکل است. این به این دلیل است که لایه اول عمیق تری نسبت به گزینه اول ایجاد می کند. استفاده زیاد از این گزینه ممکن است عمر بند شما را کاهش دهد.

برای استفاده از استون، مراحل مشابه گزینه یک را دنبال کنید، اما اگر چنین است، این گزینه را بیش از یک یا دو بار در سال انجام ندهید.

گزینه ۳: مسواک نرم و جوش شیرین

مطمئن شوید که از یک مسواک نرم برای این گزینه استفاده کنید، زیرا مسواک سخت ممکن است به لاستیک آسیب زیادی وارد کند.

مقداری جوش شیرین را با مقدار کمی آب مخلوط کنید تا خمیری شبیه خمیر دندان ایجاد شود. بسته به میزان کثیفی و کثیفی، از انگشتان دست یا برس نرم برای اعمال خمیر استفاده کنید.

با آب تمیز بشویید و پس از آن کاملا خشک کنید تا از تجمع محصول اطمینان حاصل کنید.

گزینه ۴: WD-40 (اگر هیچ چیز دیگری کار نمی کند …)

این احتمالا کمترین روش توصیه شده است زیرا به طور بالقوه می تواند آسیب زاترین باشد.

برای انجام این روش، مراحل مشابه گزینه یک را دنبال کنید، اما این فقط باید به عنوان آخرین راه حل استفاده شود.

اطمینان حاصل کنید که از حداقل مقدار تا نتیجه دلخواه خود استفاده کنید.

بند ساعت لاستیکی طبیعی
برای نگهداری روزمره…
برای اطمینان از اینکه بند ساعت شما همیشه مطابق با استاندارد است، بند های خود را روزانه تمیز کنید. از آب و صابون ملایم برای پاک کردن هرگونه روغن، عرق یا لوسیون استفاده کنید. تا حد امکان از برس ها و پارچه ها خودداری کنید و از انگشتان خود استفاده کنید زیرا برای مواد بند ساعت نرم ترین هستند.

همه چیز نمی تواند برای همیشه زنده بماند متاسفانه…
حتی اگر چیزی به عنوان مراقبت کامل از ساعت وجود داشته باشد، بند های لاستیکی فقط تا این حد دوام می آورند…

گاهی اوقات قطعاً تعویض کامل بند ساعت گزینه بهتری است. خوشبختانه، ما شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم اگر این مورد باشد. ما طیف وسیعی از بند ساعت لاستیکی را داریم که در هر رنگ و طرحی قابل تصور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *