درباره گالری ساعت همتی

گالری ساعت همتی با مدیریت آقای سعید همتی کار خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرد. ایشان طی این سال ها با ارتباط گسترده با صنف ساعت فروشان تهران و واردکنندگان این حوزه توانست اعتبار خوبی برای خود کسب کند.
این فروشگاه با تجربه و سابقه فروشی که در حوزه ساعت های مچی دارد، انواع ساعت های مچی مردانه و زنانه را در قالب ساعت های کپی، هایکپی و اصل به فروش می رساند تا تمام اقشار جامعه با هر نوع درآمدی بتوانند ساعت مچی مطلوب خود را تهیه کنند.
طی سال های اخیر با رشد اینترنت و فضای مجازی در کشور، گالری ساعت همتی ابتدا فروشگاه خود را در اینستاگرام آغاز کرد و تاکنون با مشتری مداری و کیفیت بالای محصولات خود، توانسته است اعضای خود را به بیش از ۳۰ هزار عضو فعال برساند. پس از آن سایت فروشگاهی خود را تاسیس کرد و روز به روز به تعداد محصولات خود در آن می افزاید.

انواع ساعت های مچی برند همانند Hublot، Colbert، Datis، Violet  و … در مدل های مردانه، زنانه و بچگانه در گالری ساعت همتی به صورت اینترنتی و مجازی به مشتریان گرامی عرضه می گردد.

دسته بندی ساعت های هوشمند هم از آن دسته های پرطرفدار و محبوب گالری ساعت همتی است. در کنار انواع ساعت های مچی، لوازم جانبی و اکسسوری ساعت نیز در قالب یک دسته جداگانه در سایت قرار دارد و مشتریان به طور جداگانه می توانند انواع لوازم جانبی را در فروشگاه اینترنتی تهیه کنند.

گالری ساعت همتی واقع در خیابان پیروزی (شرق تهران) به صورت حضوری نیز آماده ارائه خدمات به مشتریانی هستند که به استایل و مد خود اهمیت می دهند. (آدرس دقیق در پایین صفحه سایت)

ویترین بیرونی گالری ساعت همتی
ویترین بیرونی گالری ساعت همتی از نمای دیگر

در مجموع، گالری ساعت همتی با تمرکز بر فروش انواع ساعت های مچی و لوازم مربوطه، یکی از تخصصی ترین فروشگاه های حال حاضر در کشور در حوزه ساعت مچی است. مدیریت مجموعه باتعهد بر مشتری مداری و اخلاق حرفه ای سعی در جذب مشتری دارد و فضایی را (چه در فروشگاه چه در سایت) برای کاربران فراهم می کند که تجربه خوبی از خرید اینترنتی یا حضوری خود داشته باشند.
به امید دیدار شما…