نمایش یک نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

ساعت سیکو

ساعت سیکو (Seiko) یکی از معتبرترین و باکیفیت ترین ساعت های ژاپنی است. شرکت ساعت سازی سیکو Seiko (یا Seiko Holdings Corporation) کار خود را در سال 1881 در یک فروشگاه کوچک در توکیو ژاپن آغاز کرد. این کارخانه ژاپنی از همان سال ها به طور مداوم ساعت های با کیفیت بالا تولید می کند که صنعت ژاپنی را ارتقا می دهد.

ساعت سیکو ساخت کجاست؟

موتور ساعت های سیکو در ژاپن و همچنین شرکت های تابعه آن در چین، مالزی و سنگاپور تولید می شود. تمام ساعت های لوکس و گران قیمت این شرکت مثل گرند سیکو (Grand Seiko) در استودیوی اختصاصی این شرکت در ژاپن ساخته می شوند.

انواع مدل های ساعت سیکو

مدل ساعت های سیکو با توجه به تنوع ساعت های این شرکت، زیادند اما مدل های معروف Seiko عبارتند از :

  • سیکو آسترون Seiko Astron
  • سیکو غواصی
  • سیکو پریسیج Seiko Presage
  • سیکو پریمیر Seiko Premier
  • سیکو سولار Seiko Solar
  • سیکو 5 
  • گرند سیکو Grand Seiko

ساعت سیکو ژاپن

کیفیت ساخت ساعت های Seiko

ساعت های سیکو به دلیل ساخت دقیق، بادوام و شیک در دنیا بسیار مشهور هستند. بسیاری از مدل های ساعت سیکو، به ویژه مدل های لوکس آن، با مارک های ساعت سوئیسی قابل مقایسه هستند که بعضا قیمتشان سه تا چهار برابر آنهاست.

با توجه به مدل هایی که در بالا اشاره کردیم، این برند همچنان بهترین ساعت های روز دنیا را تولید می کند و برای داشتن ساعت لازم نیست هزاران ساعت از هزاران برند را بگردید.
سیکو به دلیل ساعت های موتور کوارتز از محبوبیت زیادی برخوردار است. طبق گزارش های منابع معتبر، دقت ساعت های کوارتز سیکو در حد اختلاف پنج تا ده ثانیه در سال است که این عدد برای یک ساعت کوارتزی بی نظیر است.

قیمت ساعت سیکو

قیمت این ساعت ها با توجه به اسم برند، کیفیت فوق العاده و موتورهای کوارتز دقیق، بسیار مقرون به صرفه است. شما می توانید ساعت های سیکو را با اصالت هایکپی با قیمتی معادل یک الی 3 میلیون تومان از گالری ساعت همتی تهیه کنید.

آپدیت : شهریور 1400

August 2021